28 październik 2019 r. zakończyliśmy akcję Katanobranie 2019. Jak zwykle, we wszystkich czynnościach pomagały nam dzieci. Z wielkim zapałem przesypywały i układały kasztany na wadze. Nie mogliśmy doczekać się ostatecznej wagi kasztanów. Nasza radość była przeogromna, kiedy okazało się, że zebraliśmy większą ilość kasztanów niż wstępnie oszacowaliśmy. Uzyskaliśmy więc nowy rekord:

1 tona i 75 kilogramów

Składamy serdeczne podziękowania za wkład i zaangażowanie wszystkich dzieci, ich rodziców i osób z personelu przedszkolnego w zbiórkę kasztanów w tym roku.

Za uzyskane pieniążki ze skupu kasztanów planujemy zakup sprzętu do ćwiczeń sportowych oraz doposażenie kącików muzycznych w salach dzieci.

• finał kasztanobrania