27 maja w naszym przedszkolu odbyło się wielkie święto- PIKNIK RODZINNY. Imprezę rozpoczęliśmy od występów dla naszych kochanych rodziców w salach grup. Następnie wszyscy spotkaliśmy się w auli naszego przedszkola gdzie Pani Dyrektor Barbara Mrugalska dokonała uroczystego powitania i rozpoczęcia naszej wspólnej zabawy. Powitała rodziców, dzieci  oraz p. Wójta z rodziną. Następnie dla naszych rodzin wystąpił Zespół Seniorów Appassionata działający przy GOKiS pod opieką p. Aliny Sobeckiej. Podczas Pikniku czekało na wszystkich wiele atrakcji przygotowanych przez wszystkich pracowników naszego przedszkola. W sali "Żabek" można było zrobić piękne, brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki oraz zakręcone balony. Obok w sali powstała pyszna Kawiarenka, gdzie można było skosztować pysznych ciast przygotowanych przez naszych wspaniałych rodziców. Tuż obok znajdowało się stoisko z watą cukrową oraz pop cornem. Przed wejście do przedszkola było stoisko gastronomiczne z pysznymi kiełbaskami. Na sali widowiskowej animatorzy z Grupy T prowadzili zabawy, tańce, zawody, konkursy dla całych rodzin. Wszystkim za aktywny udział w naszym pikniku bardzo dziękujemy. Rodzicom za pyszne ciasta, dzieciom za piękne występy i wspaniałą zabawę, a pracownikom przedszkola za duże zaangażowanie i pomysłowość. Przy okazji jeszcze raz składamy naszym wspaniałym rodzicom wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, spełnienia najskrytszych marzeń z okazji Waszego Święta.

• Piknik Rodzinny