Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dzieci przy pomocy swoich rodziców, wzięły udział w świątecznnych akcjach charytatywnych organizowanych prze nasze przedszkole.

W tym roku włączyliśmy się do zbiórki przyborów higienicznych dla chorych dzieci z Hospicjum Nadzieja w Toruniu oraz zbiórki karmy dla bezdomnych psów i kotów - podopiecznych Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Toruniu.

Wspólnie udało nam się zebrać świąteczne podarki, które 22 grudnia 2018 r. zostały przewiezione dla potrzebujących.

Jednocześnie przez cały miesiąc grudzień trwała w naszym przedszkolu ogólnopolska zbiórka groszaków na potrzeby dzieci z domów dziecka. Dzięki Państwa hojności zebraliśmy 286,35 zł. Kwota ta w całości została przekazana na konto Towarzystwa Nasz Dom.

Nasz udział w akcjach charytatywnych daje nam poczucie, że możemy małymi gestami nauczyć dzieci czynić wielkie dzieła !

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w nasze działania na rzecz akcji charytatywnych !

• akcja charytatywna
    Paczki z podarunkami dla dzieci z Hospicjum Nadzieja w Toruniu
  • akcja charytatywna
    Karma dla bezdomnych psów i kotów ze schroniska