DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA POD HASŁEM BEPIECZNY PRZEDSZKOLAK

Tegoroczne święto przedszkolaków odbyło się pod hasłem Bezpieczny Przedszkolak. Dlatego też naszych przedszkolaków odwiedzili przybyli specjalni goście - Panowie Policjanci z Komisariatu Toruń - Podgórz. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie poruszać się po drogach i podróżować samochodem oraz utrwaliły najważniejsze telefony alarmowe. Pan policjant wyjaśnił również dlaczego dzieci powinny nosić ubrania z odblaskowymi elementami.

W swoich grupach dzieci miały możliwość zapoznania się ze sprzętem policyjnym.
Po dzisiejszym spotkaniu na pewno wszystkie nasze maluchów nie będą obawiały się spotkania z funkcjonariuszem. Pan Policjant będzie kojarzył się przedszkolakom, jako osoba, do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Dziękujemy naszym gościom za przybycie i wspólne zabawy z przedszkolakami.

• spotkanie z policjantem