W dniach od 24 do 27 stycznia 2023 r. na terenie naszego przedszkola odbyło się wspaniałe Granie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Działając przy Sztabie pod patronatem Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce, zorganizowaliśmy Loterię Fantową, Kulę z Losami, Festiwal Wypieków Domowych, a wielki Finał odbył się 27 stycznia w naszym przedszkolu.

Dzięki Państwa ofiarności i super zabawie udało nam się zebrać:

7299 zł

Zebraną kwotę przekazaliśmy do Sztabu WOŚP działajacego przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce, w sobotę dnia 28.01.2023 r.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, ich rodzicom oraz sympatykom naszego przedszkola za pomoc w organizacji akcji "Razem gramy dla WOŚP". Składamy serdeczne podziękowania za ofiarowane fanty na naszą loterię, vouchery, przygotowanie przepysznych wyrobów cukierniczych, a także dziękujemy naszym fantastycznym sponsorom Restauracji Mamma Mia, Zakole Smaku - Rancho, Centrum Sportu i Rekreacji Olender, Salon Kosmetyczny KUBANA, GOKiS, Stadnina Koni p. Katarzyny Streich, Kate Make Up Katarzyna Rutkowska, Fotografia Dominika Klimek. Jesteśmy wdzięczni za każdy uśmiech, życzliwe słowo oraz wesołą, wspólną zabawę!

Gram do końca świata i jeden dzień dłużej!!!

• WOŚP