Wycieczka do Planetarium

Dziś pojechaliśmy do Planetarium do Torunia..

Projekt "Przedszkole bez zabawek"

Od dnia 17.02.2020r. drugi już raz w historii naszego przedszkola realizujemy projekt "Przedszkole bez zabawek". Kolejny już raz zdecydowaliśmy się na wysłanie wszystkich przedszkolnych zabawek na zasłużony odpoczynek.

Walentynki

Dnia 14.02.2020r. jak co roku obchodziliśmy w przedszkolu Walentynki, czyli święto zakochanych oraz osób, które darzą się wzajemną sympatią.

Bal karnawałowy

Dnia 11.02.2020r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy prowadzony przez zaproszonych animatorów zabaw.

Żabki w strojach karnawałowych

W minionym tygodniu w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy.

Teatrzyk "Supełki, czyli strachy z szafy"

Dnia 23.01.2020r. zawitała do nas znana już dzieciom i rodzicom toruńska "Grupa T". Animatorzy zabaw tym razem zaprosili dzieci do obejrzenia prześmiesznego spektaklu pt."Supełki, czyli strachy z szafy".

Dzień babci i dziadka

Dnia 21.01.2020r. obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Pieczenie pierników

Dnia 11.12.2019r. "Żabki" ochoczo zabrały się do pieczenia świątecznych pierników.

Dnia 06.12.2019r. obchodziliśmy w przedszkolu Mikołajki.

Dzień Górnika

Dnia 05.12.2019r. obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Górnika. Odwiedził nas zaproszony gość, Pan Zbigniew- górnik z Zakładu Gazowniczego w Toruniu, który opowiedział nam o swojej pracy, jej trudach, niebezpieczeństwach oraz udzielił odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące tego nietypowego zawodu.

Audycja muzyczna "Bajeczna zima"

Dnia 04.12.2019r. mieliśmy przyjemność wziąć udział w audycji muzycznej pt. "Bajeczna zima", prowadzonej przez muzyków z Filharmonii Pomorskiej.

Warsztaty lepienia z gliny

Dnia 21.11.2019r. odbyły się w naszym przedszkolu kolejne z cyklu warsztaty lepienia z gliny, tym razem o tematyce świątecznej.

Święto Odzyskania Niepodległośći

Dnia 08.11.2019r. obchodziliśmy w przedszkolu Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. To już 101 rocznica odzyskania przez nasz kraj wolności i na tę uroczystość najstarsza grupa przedszkolna "Delfinki" przygotowała piękny apel patriotyczny.

Dzień Postaci z Bajek

Dnia 05.11.2019r. obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Postaci z Bajek. Wszystkie Żabki przybyły do przedszkola przebrane w stroje bohaterów z bajek lub odzież z nadrukami bajkowych postaci.

Przygotowania do Dnia Wszystkich Świętych

Dnia 31.10.2019r. Żabki udały się z Panią Monika i Panią Irenką na cmentarz, aby uczestniczyć w wykonywaniu czynności porządkowych na grobach, o których już dano nikt nie pamięta.

Spotkanie z Panią farmaceutką

Dnia 30.10.2019r. do naszego przedszkola przybyła Pani Farmaceutka, mama naszego Bartusia, która skorzystała z naszego zaproszenia i zechciała opowiedzieć Żabkom o swojej pracy.

II urodziny przedszkola połączone z uroczystością "Pasowania na Przedszkolaka"

Dnia 25.10.2019r. obchodziliśmy uroczyście drugie urodziny naszego pięknego przedszkola połączone z obchodami "Pasowania na Przedszkolaka" naszych najmłodszych "maluszków", którzy swoją przygodę z przedszkolem rozpoczęli we wrześniu.

Warsztaty lepienia z gliny

Dnia 24.10.2019r. Żabki wzięły udział w kolejnych z cyklu warsztatach lepienia z gliny. Tym razem Pan prowadzący zaoferował zajęcia o tematyce jesiennej.

Jesienny bal

Dnia 23.10.2019r. Żabki uczestniczyły w jesiennym balu połączonym z sesją zdjęciową.

Wycieczka na rewię na lodzie- "Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza"

Dnia 16.10.2019r. Żabki udały się na wycieczkę na lodowisko TOR-TOR do Torunia.

Dnia 14.10.2019r. obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej.

Zabawy ruchowe z instruktorem Akademii "Zdrowo i Sportowo"

Żabki uwielbiają ruch i wszelkiego rodzaju zabawy sportowe. Nasze przedszkole każdego dnia stwarza okoliczności byśmy rozwijali naszą sprawność fizyczną. Zaprosiliśmy więc do nas Panią trener z Akademii "Zdrowo i Sportowo"

Zajęcia proekologiczne z gościem z MPO

Dnia 03.10.2019r. uczestniczyliśmy w zajęciach ekologicznych dotyczących segregowania odpadów. Gość, który przybył do nas na zajęcia przedstawił nam film pokazowy dotyczący pracy oraz zakresu obowiązków pracowników MPO.

Dzień Przedszkolaka/Spotkanie z Policjantami

Dnia 20.09.2019r. "Żabki" wraz z innymi grupami obchodziły Dzień Przedszkolaka pod hasłem: "Bezpieczny Przedszkolak".

Wycieczka do Skłudzewa

Dnia 16.09.2019r. Żabki wyruszyły na wycieczkę do Skłudzewa na warsztaty lepienia z gliny.