Projekt "Przedszkole bez zabawek"

Od dnia 17.02.2020r. drugi już raz w historii naszego przedszkola realizujemy projekt "Przedszkole bez zabawek". Kolejny już raz zdecydowaliśmy się na wysłanie wszystkich przedszkolnych zabawek na zasłużony odpoczynek. Spakowaliśmy je do wielkich worków i umieściliśmy w wagonach z symbolami grup. Pociąg przy piosence "Jedzie pociąg z daleka" odjechał w dal wraz z naszymi zabawkami, natomiast w salach pozostały kartony, pojemniki po różnorodnych produktach, butelki plastikowe, nakrętki, taśmy, kolorowe brystole, piórka i wiele wiele innych materiałów dostarczonych przez rodziców do zabaw twórczych. Ochoczo zabraliśmy się do pracy, aby zastąpić nasze codzienne zabawki wytworami naszych rąk i pomysłów. Realizacja projektu "Przedszkole bez zabawek", to świetna zabawa. Rozwija sprawność manualną, kreatywność oraz wyobraźnię. W taki sposób bawić się będziemy przez najbliższe dwa tygodnie :) Serdecznie dziękujemy rodzicom za dostarczenie niezbędnych materiałów i wsparcie :)

• Przedszkole bez zabawek