Walentynki

Dnia 14.02.2020r. jak co roku obchodziliśmy w przedszkolu Walentynki, czyli święto zakochanych oraz osób, które darzą się wzajemną sympatią. Już na kilka dni wcześniej mogliśmy wkładać do skrzynki samodzielnie przygotowane kartki walentynkowe, które były rozdawane przez Panią Hanię oraz Panią Dominikę podczas uroczystości na auli. Poznaliśmy historię powstania Walentynek, bawiliśmy się przy walentynkowej muzyce zarówno polskiej, jak i zagranicznej, przygotowywaliśmy walentynkowy pokaz mody, a także rozwiązywaliśmy zagadki tematyczne. Tego dnia wszyscy byliśmy dla siebie bardzo mili i uczynni, bo w naszym przedszkolnym gronie wszyscy się lubimy i szanujemy.

• Święto zakochanych