Realizacja Projektu " Przedszkole bez zabawek"

Przez 2 tygodnie przed dziećmi z naszej grupy  nie lada wyzwanie. Muszą same stworzyć zabawki, którymi przez całe 2  będą się bawić. Przedszkole zmieniło się w pracownię pełną pomysłów. Powstają wspaniałe zabawki, wspólnie stworzyliśmy Mc Donalda i mnóstwo innych bardzo kreatywnych rzeczy. Dzieci mają okazję rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualne, oraz nauczyć się doceniać i szanować pracę innych. Przekonały się również, że do wspaniałej zabawy wystarczy jedynie odrobina fantazji. Od dziś wiemy, jak wiele niepowtarzalnych rzeczy można zrobić samemu, bądź z pomocą nauczyciela, a czas wolny można spędzać trochę inaczej...

• przedszkole