26.11.2018 - Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole! „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się i świętować. W dniu 26.11.2018r nauczycielki przygotowały dla dzieci przedstawienie pt: " Miś Uszatek" z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone, a każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki poznały historię święta,  bawiły się przy piosenkach: , Jadą, jadą misie”, „Pluszowy miś”. Dla dzieci przygotowany został konkurs na wyjadanie miodku bez użycia rąk, a także zbieranie wykałaczek za pomocą rękawic kuchannych. Panie nauczycielki również mogły się wykazać – rysując misia z zakrytymi oczami. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

• mis