Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Lubimy być razem- szczęśliwa rodzina bez używek i przemocy"

Gminny Konkurs Plastyczny z zakresu profilaktyki uzależnień „Lubimy być razem – szczęśliwa rodzina bez używek i przemocy” rozstrzygnięty😊🤩🥳🎨
🎨Łącznie na konkurs, w wyznaczonym terminie do godz. 12:00 16.12.2021 r., wpłynęło 31 prac w trzech kategoriach wiekowych. Najliczniej była reprezentowana grupa przedszkolaków i „zerówka” – wpłynęło 18 prac👏👏👏
🎨Celem konkursu było kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny, promowanie zdrowego stylu życia wolnego od używek i przemocy, promowanie wspólnych, bezpiecznych form spędzania wolnego czasu, zwiększanie obszaru świadomości o zagrożeniach uzależnieniami, kształtowanie odpowiedniej postawy wobec własnego zdrowia i relacji w rodzinie, rozwijanie i pobudzanie wyobraźni oraz kreatywności twórczej, inspirowanie do tworzenia oryginalnych prac plastycznych, promujących zdrowy styl życia.
🎨Oceniano prace pod kątem zgodności z tematyką konkursu, inwencji i pomysłowości prezentacji tematyki, czytelności przekazu i ogólnych wrażeń estetycznych. Wybór był niezwykle trudny, bo wszyscy autorzy prac wykazali się niezwykłą inwencją twórczą.
Naszą grupę repezentowało kilka osób, które pięknie wykonały swoje prace. Wyróżnienie z naszej grupy otrzymali:

Kaja Filipkowska
Antoni Kurczyński
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne repzentowanie naszej grupy i przedszkola
  • Wyróżnienia w Konkursie Plastycznym