Mikołajki

,,Mikołajki, mikołajki, święto dzieci . Pięknie bucik w mikołajki blaskiem świeci." , tymi słowami  w dniu dzisiejszym Żabki powitały szczególnego gościa, który przybył do Nas z Laponii.  Radości nie było końca :) Mikołaj obdarował dzieci prezentami, odpowiedział na trudne pytania dzieci, wysłuchał pięknie zaśpiewanych mikołajkowych piosenek i wspólnie z dziećmi zatańczył.  W sali na dzieci czekały kolejne mikołajkowe atrakcje: przyczepianie nosa Rudolfowi, rzucanie piłeczkami do celu, jazda saniami oraz tworzenie mikołajkowych masek. Po spacerze dzieci odnalazły kolejne prezenty od Mikołaja, które pozostawił w bucikach Żabek :) To był niesamowity dzień pełen prezentów i wrażeń :)