Wyjazd na spektakl teatralny pt. "Cudowna lampa Aladyna"

Dnia 21.02.2020r. "Motylki" wspólnie z Panią Martą i Panią Beatką oraz innymi grupami przedszkolnymi wybrały się na wycieczkę do auli UMK na spektakl teatralno- muzyczny pt. "Cudowna lampa Aladyna". Podróż autokarem jak zawsze wzbudziła w dzieciach mnóstwo pozytywnych emocji, podobnie jak sam spektakl. Bohaterowie spektaklu oprócz wspaniałej gry aktorskiej, zaprezentowali dzieciom cudowny pokaz wokalno-taneczny, który sprawił, że każdy nawet największy "wiercipięta" siedział spokojnie i od początku do końca z zaciekawieniem oglądał przedstawienie. Po powrocie do przedszkola jeszcze długo rozmawialiśmy na temat spektaklu, wrażeń jakie on w nas wzbudził oraz przesłania jakie spektakl ze sobą niósł. "Motylki" uwielbiają takie wycieczki :)

• Cudowna lampa Aladyna