Konkurs recytatorski "Każdy zuch lubi ruch"

Dnia 18.11.2019r. Pani Marta i Pani Iza zorganizowały dla dzieci z całego przedszkola konkurs recytatorski pod hasłem: Każdy zuch lubi ruch". Do konkursu zgłosiły się wszystkie chętne dzieci z poszczególnych grup, które zechciały nauczyć się wiersza o tematyce sportowej i zaprezentować go przed pozostałymi dziećmi. Uczestnicy konkursu zaprezentowali się w strojach sportowych i z wykorzystaniem sportowych rekwizytów recytowali kolejne utwory zachęcające dzieci do sportu oraz prowadzenia aktywnego trybu życia. Panie prowadzące przygotowały dla nas mnóstwo zabaw ruchowych przy muzyce, które urozmaiciły spotkanie, a kwintesencją konkursu były wspaniałe nagrody dla wszystkich uczestników. Grupę "Motylki" reprezentowały: Maja, Oliwia, Łucja oraz Melisa. Melisa zdobyła dla nas wyróżnienie, ale brawa należą się dla wszystkich naszych małych uczestniczek, które same zgłosiły się do konkursu i pięknie nauczyły się wierszy z pomocą rodziców. Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu składam serdeczne podziękowania :)

wychowawca grupy :)

• Przedszkolny konkurs recytatorski