Gminny Konkurs Plastyczny z zakresu profilaktyki uzależnień „Lubimy być razem – szczęśliwa rodzina bez używek i przemocy” rozstrzygnięty😊🤩🥳🎨
🎨Łącznie na konkurs, w wyznaczonym terminie do godz. 12:00 16.12.2021 r., wpłynęło 31 prac w trzech kategoriach wiekowych. Najliczniej była reprezentowana grupa przedszkolaków i „zerówka” – wpłynęło 18 prac👏👏👏
🎨Celem konkursu było kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny, promowanie zdrowego stylu życia wolnego od używek i przemocy, promowanie wspólnych, bezpiecznych form spędzania wolnego czasu, zwiększanie obszaru świadomości o zagrożeniach uzależnieniami, kształtowanie odpowiedniej postawy wobec własnego zdrowia i relacji w rodzinie, rozwijanie i pobudzanie wyobraźni oraz kreatywności twórczej, inspirowanie do tworzenia oryginalnych prac plastycznych, promujących zdrowy styl życia.
🎨Oceniano prace pod kątem zgodności z tematyką konkursu, inwencji i pomysłowości prezentacji tematyki, czytelności przekazu i ogólnych wrażeń estetycznych. Wybór był niezwykle trudny, bo wszyscy autorzy prac wykazali się niezwykłą inwencją twórczą.
🎨Organizator konkursu - Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wielkiej Nieszawce przewidziała nagrody za zajęcie trzech pierwszych miejsc oraz otrzymanie wyróżnień w każdej kategorii wiekowej. Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu również otrzymają upominki.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie😊👏👏👏
🎨Poniżej prezentujemy nagrodzone i wyróżnione prace oraz listę osób nagrodzonych w I kategorii wiekowej- dzieci w wieku przedszkolnym i kl. 0
  1. Dominik Siciński
  2. Marysia Stasiak