11 stycznia 2018 r. nasze dzielne przedszkolaki wzięły udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Małej Nieszawce. Dzieci z poszczególnych grup zaprezentowały swoje umiejętności wokalno- taneczne podczas programu artystycznego przed szeroką publicznością. Grupa Motylki zaśpiewała piosenkę z ilustracją ruchową "Chociaż lat niewiele mam". Żabki zaprezentowały układ taneczny z parasolkami "Żabie rytmy"do utworu muzyki klasycznej Chaplin. Delfinki zatańczyły piękny taniec ze wstążkami do utworu "Poranek" Edwarda Griega. Dzieci z grupy Jeżyki przedstawiły taniec disco z kolorowymi chusteczkami. Natomiast najstarsze Wiewiórki zaśpiewały piosenkę "Ruda Wiewióreczka".

Razem z WOŚP gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

• WOŚP szkoła